Marcin Michał Wysocki - #Portal randkowy

Już za chwilkę walentynki czyli święto zakochanych. Takie trochę komercyjne, na pokaz. Wiele osób go nie aprobuje, ale myślę, że tak w głębi duszy i serca każdy chce być kochany i poszukuje miłości. Jednym się to udaje, innym niestety nie. Marcin Michał Wysocki w swoich opowiadaniach zatytułowanych #Portal randkowy pisze właśnie o tym poszukiwaniu...Internet daje ogromne możliwości także w znalezieniu drugiej połówki. Sprzyja kontaktom, nawiązywaniu znajomości. Łatwiej jest się zalogować na stronę niż udać do biura matrymonialnego. Przy okazji można trochę podrasować samego siebie. Tak jakby wykreować, no tylko troszeczkę... 

#Portal randkowy to osiem opowiadań opartych na prawdziwych zdarzeniach. Trochę niebywałe, że niektóre z historii wydarzyły się naprawdę. Nie spodziewałam się chyba także, aż tylu rozczarowań i braku szczęśliwego zakończenia. Autor pokazał tę ciemniejszą stronę miłości zza ekranu monitora. Jednak to co najbardziej ujęło mnie to, że autor zabiera nas w podróż do kilku  ciekawych krajów. Uwielbiam to podróżowanie, smakowanie, "poznawanie od kuchni" danego kraju. 

Podsumowując, ogromna różnorodność postaci, miłość, emocje, rozczarowanie, uśmiech, prosty język, składają się na kolejną bardzo dobrą książkę, którą oczywiście polecam. 

Poprzednia książka autora Baku, Moskwa, Warszawa
Za przeczytanie książki dziękuję Autorowi.
"#Portal randkowy", Marcin Michał Wysocki, Wydawnictwo QES Agency, 2020 r., egzemplarz recenzencki;
5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo zaciekawiła mnie ta książka. Z przyjemnością się za nią rozejrzę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli nadarzy się okazja sięgnięcia po tę książkę, to na pewno to zrobię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Większość moich znajomych poznało wielką miłość właśnie na portalu randkowym randkiwsieci.com. Sam planuję spróbować swojego szczęścia. Samotność zaczęła mi bardzo doskwierać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Najlepiej poznawać nowe osoby na żywo. Wszelkiego typu aplikacje randkowe i inne - strata czasu. Najlepiej nauczyć się socjal skili i wyjść do ludzi. Wielu mężczyzn nie wie jak poderwać dziewczynę ale wystarczy poczytać internet.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz :-)

Komentując zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych. Więcej o polityce prywatności w zakładce KONTAKT w górnym menu bloga.

Copyright © 2016 Żyję bo czytam , Blogger