O MNIE


Czytam odkąd pamiętam. Jak ktoś chciał słuchać, to opowiadałam o tym co ciekawego przeczytałam. Często pytano mnie, o to, co czytam, o nowości wydawnicze lub czy czytałam konkretną książkę i co o niej sądzę.  Tak pojawiała się myśl o założeniu bloga. 

Piszę subiektywne recenzje, odczucia po przeczytaniu książki oraz relacje z wydarzeń literackich. Uwielbiam atmosferę targów książki, gdzie biegam jak szalona, po to by porozmawiać z ulubioną autorką lub ulubionym autorem, zdobyć upragniony autograf i móc potem podzielić się swoimi emocjami z innymi. Każdy dzień najchętniej spędzałabym czytając książki, popijając przy tym pyszną herbatę :-) Gustuję głównie w polskich autorach, uważam, że nie mamy się czego wstydzić tylko promować i polecać!

Na co dzień pracuję w szkole, uczę geografii i staram się zarażać moich uczniów pasją czytania. W domu jestem żoną i mamą córki Lenki. 

W maju 2017 r. wzięłam udział w II Radomskim Plebiscycie Blogowym, gdzie zdobyłam statuetkę w kategorii Blog Publiczności. 
3 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny i komentarz :-)

Komentując zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych. Więcej o polityce prywatności w zakładce KONTAKT w górnym menu bloga.

Copyright © 2016 Żyję bo czytam , Blogger