Tomasz Sekielski - Spotkanie autorskie

W piątek 13 kwietnia w ramach 41 Radomskiej Wiosny Literackiej uczestniczyłam w spotkaniu ze znanym dziennikarzem radiowym i telewizyjnym oraz pisarzem - Tomaszem Sekielskim. Poprowadził je także dziennikarz - Robert Utkowski. 
Pan Tomasz to niezwykle interesujący człowiek. W bardzo przystępny sposób opowiadał o swojej pracy dziennikarskiej, przywołując wiele wspomnień i anegdot. Zgromadzeni mieli możliwość dowiedzieć się również co zmobilizowało  Pana Tomasza do napisania pierwszej książki sensacyjnej oraz kolejnych. Skąd czerpie inspiracje. Jaką motywację i siłę daje mu rodzina i Podlasie. Nie zabrakło także rozmów o polskiej scenie politycznej. Na spotkanie przybyło bardzo wiele osób, często starszych, dla których mam takie wrażenie, ważne było dowiedzenie się tego, czego nie usłyszeli w programach telewizyjnych i innych wypowiedziach Pana Tomasza, a co dotyczyło takich spraw jak np. zabójstwo byłego premiera Piotra Jaroszewicza i jego żony.  Publiczność niezwykle żywo reagowała i właściwie uczestniczyła w dyskusji. 


Pana Tomasza cechuje otwartość, szacunek dla rozmówcy,  trzeźwość w ocenie sytuacji, faktów oraz błyskotliwy dowcip. Spotkanie uważam za niezwykle rozwijające i udane.3 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny i komentarz :-)

Komentując zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych. Więcej o polityce prywatności w zakładce KONTAKT w górnym menu bloga.

Copyright © 2016 Żyję bo czytam , Blogger