Anna H. Niemczynow - Zostań ile chcesz

Autorzy pisząc książki często inspirują się codziennością. Anna H. Niemczynow w swojej powieści Zostań ile chcesz, poszła jeszcze dalej i opowiedziała nam swoją historię  dochodzenia do szczęścia. Każda z nas marzy o miłości i wybranku, który byłby czuły, troskliwy i dający poczucie bezpieczeństwa. Gdy mamy dziecko i złamane serce, jeszcze trudniej jest ponownie zaufać. Alicja to kobieta, która stara się z całych sił sprostać problemom dnia codziennego. Dwa etaty i małe dziecko, plus były partner, który nie wywiązuje się z opieki nad córką. Jak długo można tak się zmagać? Ciężko pracować i wiele sobie odmawiać? Nie jest to możliwe na dłuższy czas i Alicja zdaje sobie z tego sprawę, gdy jej organizm zaczyna się buntować. Jola - przyjaciółka Alicji namawia ją, aby założyła konto na portalu randkowym. Może w taki sposób uda jej się poznać kogoś wartościowego? Ala nie jest do tego pomysłu przekonana, ale daje się namówić. 
Maciej to mężczyzna, który dochodzi do siebie po rozwodzie. Powodzi mu się dobrze finansowo, jednak wyrwa w sercu i poczucie porażki go nie odstępuje. W przypływie chwili loguje się na portalu randkowym. 
Ala i Maciej nawiązują znajomość, ale jakoś tak od początku im się nie układa. Przeszłość nie daje o sobie zapomnieć i miesza w ich relacjach. Czy odnajdą się i będą chcieli o to uczucie zawalczyć? Anna H. Niemczynow pokazuje życie i relacje partnerskie takimi jakimi są. Z bólem, strachem, wątpliwościami, pretensjami, ale i z euforią, szaleństwem oraz radością. Jej opowieść jest szczera, autentyczna i nasączona emocjami. Pokazuje, że zawsze trzeba wierzyć w siebie i dać sobie szansę, także w miłości. 
Przed nami długie jesienne wieczory i Zostań ile chcesz to lektura, która je z pewnością umili. 

Za przeczytanie książki dziękuję Wydawnictwu Filia. 
"Zostań ile chcesz", Anna H. Niemczynow, Wydawnictwo Filia, 2018 r., egzemplarz recenzencki;


3 komentarze:

  1. Do tej pory czytałam tylko jedną książkę tej autorki, ale byłam w niej zakochana, więc na pewno sięgnę również i po ten tytuł. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię takie autentyczne i pełne emocji historię, więc i może tej dam szansę. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz :-)

Komentując zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych. Więcej o polityce prywatności w zakładce KONTAKT w górnym menu bloga.

Copyright © 2016 Żyję bo czytam , Blogger